POLTURIZM

Pałac Saturna

POLSKA - SLASKIE
41-250 Czeladź
ul. Dehnelów 2
tel.: +48 32 290 13 90
fax: +48 32 290 13 92

info@palacsaturna.eu
www.palacsaturna.eu 

POLTURIZM
 
 

Zapraszamy Państwa serdecznie do jedynego w swoim rodzaju, wyjątkowego Pałacu Saturna w Czeladzi. To miejsce o niezwykłym uroku, niebanalnej architekturze i bogatej, ponad 100 letniej historii. Dziś Pałac Saturna łączy w sobie funkcje nowoczesnego Centrum Biznesu, Apartamentów i Konferencji z rekreacyjno-wypoczynkowym Centrum Wellness & SPA - Termy Rzymskie.

 
 

Apartamenty. To kompleks 11 w pełni wyposażonych, komfortowych apartamentów mogących pomieścić jednocześnie 42 osoby. Każdy z nich został zaaranżowany i umeblowany w odmiennym stylu i kolorystyce. W skład apartamentu wchodzi przestronny salon z telewizorem, sypialnia, aneks kuchenny wyposażony w sprzęt AGD i łazienka. Wszystkie apartamenty posiadają dostęp do Internetu.

 

Centrum Konferencyjno - Kongresowe. To 6 różnej wielkości, klimatyzowanych oraz w pełni wyposażonych multimedialnie sal. Ich wymiary oraz infrastruktura pozwalają na organizację różnego rodzaju konferencji, eventów, szkoleń oraz spotkań biznesowych, a także wesel, komunii i innych imprez okolicznościowych.

Biura Wirtualne. To prestiżowa siedziba dla firmy, możliwość założenia i prowadzenia działalności bez konieczności wynajmowania kosztownej powierzchni biurowej. Dodatkowo w ofercie w pełni wyposażone biura i sale konferencyjne do wynajęcia na godziny lub na cały dzień.

Centrum Biznesu, w tym:
•400 m2 powierzchni biurowej do wynajęcia, w tym 6 biur różnej wielkości (od 60 do 100 m2). Wszystkie powierzchnie biurowe wykończone są w wysokim standardzie, istnieje możliwość wynajęcia biur w pełni wyposażonych oraz do samodzielnej aranżacji. •biura do wynajęcia na godziny. Są to należycie zaaranżowane miejsca do pracy, gdzie dla Gości oddajemy biura wyposażone w komputery z dostępem do Internetu oraz wygodne fotele i kanapy do prowadzenia spotkań i rozmów biznesowych.

 
 

Zapraszamy na chwilę relaksu w Termach Rzymskich – Świątyni Zdrowia i Energii, w którym mogą Państwo skorzystać z dobroczynnego działania niezliczonej ilości saun, term, basenów. To unikalne w Polsce miejsce odbudowane w oparciu o starożytne ryciny Term z Pompei, a to wszystko w odrestaurowanym Pałacu Saturna o ponad 100-letniej historii.

Nie muszą Państwo planować dalekich podróży, by w pełni zregenerować siły.

U nas można odetchnąć od codzienności, podarować sobie chwile odprężenia i zadbać o zdrowie. Nasz kompleks oferuje nie tylko różnorodne zabiegi, ale przede wszystkim profesjonalizm i rodzinną atmosferę. Jak nigdzie indziej dba się tu o komfort pobytu gości, o ich wyciszenie.

To jedyne takie miejsce gdzie można oddać się rozmyślaniom i medytacjom w niepowtarzalnym klimacie spokoju, ciszy i wypoczynku. Czeka na Państwa szeroki wachlarz możliwości – Świątynia Słońca, 3 baseny, Świątynia Wody, Świątynia Kleopatry, 12 saun i łaźni ( w tym łaźnia błotna, kwiatowa, ziołowa, sauny fińskie, sauna wrażeń, tężnia termalna) oraz Centrum Wellness & SPA z niezliczoną ilością relaksujących i odmładzających zabiegów, kąpieli i masaży.

Do dyspozycji naszych gości oddajemy również Centrum Szkoleniowo - Konferencyjne, luksusowe Apartamenty, Biura na wynajem i Biura Wirtualne.

 
Valid XHTML 1.0 Transitional Poprawny CSS!